Kinder- en jongerenparticipatie

Heel wat van onze ledengroepen, maar ook andere Vlaamse verenigingen, zitten met dezelfde vraag: ‘Hoe vinden we jongeren om onze groep te komen versterken?’

Over dit onderwerp en hoe je kinderen en jongeren kan betrekken in de werking van een groep of vereniging gaat de laatste onlinevorming van dit jaar.
Op donderdag 8 december van 19.30 u. tot 21.00 u. komt Pieter-Jan ‘de Meetjesman’ Teirlinck, coördinator van de regionale jeugddienst Meetjesland en bestuurslid van Bataljong, ons inspireren met manieren om kinderen en jongeren te laten meedenken, meebeslissen en meewerken aan projecten en het algemeen beleid in jullie dorp of gemeente.

Er zijn die avond geen wedstrijden op het WK voetbal. Stem dus die avond af op ons kanaal!
Klik hier om in te schrijven.